WeCreativez WhatsApp Support
Elit Geceler İçin Whatsapp ile Ulaşın
Merhaba, Size nasıl yardımcı olabilirim
Kıbrıs Elit Geceler

Kıbrıs Elit Gecelere Hoşgeldiniz. Burada Açıklama Alanı bulunacak

Girne Gece Hayatı.

/Girne Gece Hayatı

Türkiye’ den bir saatli uçak yolculuğu ile gidebileceğiniz yanı başımızdaki cennet Kıbrıs gerek plajları ve muhteşem doğal güzelliklerinin yanı sıra gece hayatı ile de tam bir tatil beldesi. Özellikle Girne de bulunan muhteşem mekanlarla da eğlencenin bir anlamda merkezi konumunda. Doksanlı yıllarda Türkiye’de yasaklanan kumarhaneler hemen yanı başımızdaki ada Kıbrıs’ı bu konuda bulunmaz bir alan haline getirdi. Bu şekilde oluşan casinolar özellikle Girne de hem yayıldı hem de dünya çapında yerler olarak karşımıza çıkmaya başladı. Bununla birlikte otellerin disko ve barlarında aynı oranda hızla gelişmesini sağlayarak gece yaşamı açısından bulunmaz bir yer haline gelmesini sağladı.

Discolarda Türkiye’den ve dünyadan bir çok ünlü ismin katılımıyla muhteşem eğlenceler ve konserler gerçekleşmekte. Özellikle burada bulunan üniversiteler ve buradaki üniversite gençlerinin enerjisi ile birleşen gece hlupler eğlencenin katlanmasını sağlamakta.

Eğlencede pekte sınır tanımayan Girne gecelerinde gittiğiniz mekanın bir disko mu yoksa striptiz clup mı olduğuna iyi bakmalısınız. Çünkü buralarda pekte izin verilmeyen bir çok farklı etkinlik yapılmakta. Burada endişe etmeden rahatlıkla eğlenebileceğiniz birkaç mekandan da behsediyoruz.

Sempati Bar

Girne de batı da bulunan Kıbrıs Hotel Sempati şehirde bulunan belki de en iyi barlardan birine ev sahipliği yapmakta. Özellikle konaklama noktasında rahatlıkla tercih edebileceğiniz Kıbrıs Hotel Sempati farklı kokteyllerin tadına bakarak güzel vakit geçirebileceğiniz bir mekan. Fiyatları da İstanbul ile karşılaştırıldığında oldukça uygun.

Cage Club

Belkide Girne’ nin en kaliteli eğlence noktalarından olan Cage Club meydana getirdiği çok farklı eğlence ve şovları ile bölgedeki diğer clupların da kendini değiştirmesini sağlamıştır. Özellikle yaptıkları ateşli sahne ve dans gösterileriyle eğlencede farklılık arayanların ilk tercihi olmayı başarmıştır. Aynı zamanda çılgın beach partileri ile de adında sıklıkla söz ettiren bir mekan olarak karşımıza çıkmaktadır.

Club Locca

Eğlencenin yanında damak tadınıza da hitap eden bir mekan arıyorsanız orası Club Locca olabilir. Gurme lezzetleriyle misafirlerine muhteşem lezzetler sunmakta. Özellikle Kıbrıs’a gelen yerli yabancı turistlerin sıklıkla uğradığı bir yerdir. Eğlencenin de dozunda olduğu Club Locca kaliteli yemek konseptiyle misafirlerini karşılamakta.

Open chat