WeCreativez WhatsApp Support
Elit Geceler İçin Whatsapp ile Ulaşın
Merhaba, Size nasıl yardımcı olabilirim
Kıbrıs Elit Geceler

Kıbrıs Elit Gecelere Hoşgeldiniz. Burada Açıklama Alanı bulunacak

Kıbrıs Gece Kulüpleri.

/Kıbrıs Gece Kulüpleri

Kıbrıs gece hayatı oldukça renkli ve yanlızca hafta sonları değil haftanın her günü eğlenebileceğiniz mekanlarıyla misafirlerini beklemekte. Gece hayatı genellikle gece kulüplerinde gece saatlerinde başlamakta ve günün ilk ışıklarına kadar devam etmekte. Her gece kulübü kendine has müzikler ve sahne şshovlarile misafirlerine unutamayacakları geceler yaşatmakta. Kıbrısta yeme içme fiyatları normal bir günde oldukça uygun iken gece hayatı için aynı şeyleri söylemek mümkün değil. Genellikle klüplerin büyük çoğunluğu giriş için ücret talep ediyor. Bu duruma rağmen girişte ücret ödediğiniz halde içeceklerden de ücret alınıyor. Klupler de çok farklı şovlar ve çok çeşitli etkinlikler yapılırken, çeşitli pub larda da yine müzik eşliğinde güzel bir şekilde vakit geçirerek eğlenceli bir gece yaşanabilmekte. Ancak unutulmaması gereken en önemli detay belkide önceden taksiniz ayarlamanız. Yoksa araçsız kalabilir ve otelinize gidebilmekte zorlanabilirsiniz.

White House Night Club – Gazimağusa

Gazimağusa’da bulunan ve hizmet kalitesi açısından yine sizi memnun edecek bir diğer alternatif te White House Night Club olarak karşımıza çıkmakta. White House Night Club yine aynı şekilde Venüs Night Club ın olduğu gibi Gazimağusa’da bulunmakta ve buradaki Mutlukaya bölgesinde yer almakta. White House Gece Kulübü’nün eğlenceli gece hayatının zirve yaptığı ve eğlenceli gece şovlarının gerçekleştiği satt 21.00-01.00 arasında gerçekleşmekte. Ancak bu saatten sonra da eğlence hız kesmeden devam ediyor ve sabah 09.00 a kadar hız kesmeden devam ediyor.

Rose Afrodit Night Club – Lefkoşa

Kıbrıs başkenti Lekoşa da yer alan Rose Afrodit Night Club burada bulunan en köklü gece kluplerinin başında gelmekte. Lefkoşa’da bir çok farklı alternatifler bulabileceğiniz gece klupleri bulunmakta. Ancak Rose Afrodit Night Club u diğerlerinde ayıran çok özel bir özelliği var. Bu özellik şu şekilde mekan hemen hemen her akşam başka şekilde dizeyn edilerek her geldiğiniz de sanki başka bir yere gelmişsiniz hissi veriyor. Bu özeliği ile tanınan mekanın geceleri misafirlerine sunduğu bir çok farklı dans şovları ve müzik çeşitliliği ile çok iyi bir alternatif clup olarak yerini alıyor. Yine aynı şekilde hizmet anlayışıda üst seviyede olan bir mekan.

Open chat