WeCreativez WhatsApp Support
Elit Geceler İçin Whatsapp ile Ulaşın
Merhaba, Size nasıl yardımcı olabilirim
Kıbrıs Elit Geceler

Kıbrıs Elit Gecelere Hoşgeldiniz. Burada Açıklama Alanı bulunacak

Golden Girls Gece Kulübü.

/Golden Girls Gece Kulübü

2004 yılından bu yana Kıbrıs’ta eğlencenin değişmeyen adresi olmayı sürdüren golden girls gece kulübü size unutamayacağınız bir gece yaşatmaya devam ediyor. 2020 yılında yine dünyanın farklı bölgesinden bayanların kendilerine has etkileyici gece gösterilerini ve kucak danslarını izleyebileceğiniz gece kulübü erken rezervasyon yaparak daha ekonomik fiyatlarla burada sizi de ağırlamaya hazır.

Gece kulübünün çalışma saatleri gece servisi olarak akşam 21.00 itibariyle açılır ve sabah 09.00 saatine kadar devam etmektedir. Ayrıca sabah 11.00 itibariyle açılıp akşam 17.00 itibariyle biten gündüz servisi de bulunmaktadır.

Unutulmaz Bir Gece Deneyimi

Gece kulübü Kıbrıs, Girne’de Karşıyaka semtinde yer almaktadır. Unutulmaz sıra dışı bir gece deneyimi yaşamak istiyorsanız ve gözlerden uzak bir kaçamakla baş başa kalmak istiyorsanız golden girls gece kulübü 2020 yılı itibariyle yine size unutamayacağınız bir deneyim yaşatacaktır.

Alkollü ya da alkolsüz kokteyl ve içkilerden talep ederek önceden ayırtmış olduğunuz size özel masada sevdiklerinizle ya da yalnız başınıza eğlencenin dibine vuracaksınız. İlerleyen saatlerde yakın temas sıcak kucak dansları ve striptiz gösterileri de yapılmaktadır.

Canlı Müzik Eşliğinde Nefes Kesen Danslar

Striptiz danslarıyla nefesinizi tutarak hayranlıkla seyredeceğiniz birbirinden güzel şuh bayanlarla burada tanışma imkanınız bulunuyor. Ayrıca masanıza konsomatris davet ederek golden girls gece kulübü eğlence mekanı adabına uygun olarak onunla sohbet edebilir hatta anlaşmanız halinde dışarıda da görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Canlı müzik eşliğinde sıcak sımsıcak dans gösterileriyle sizi adeta büyüleyecek bayanları izlemek ve dünyanın gamını, kederini, kasvetini bir kenara atmak istiyorsanız siz de bu unutulmaz gecede bir araya gelebilirsiniz.

Eğlence Mekanı Kuralları

  • yasa gereği 18 yaş altındakiler eğlence mekanına giremez.
  • yasa gereği eğlence mekanında sizden kimlik istenmektedir.
  • eğlence mekanına ateşli silahlarla girmek kesinlikle yasaktır.
  • yasa gereği özel hayatın gizliliği ilkesi gereğince eğlence mekanı içerisinde fotoğraf çekmek ya da kamera kaydı almak kesinlikle yasaktır.
  • görüşme yapılan bayanlar düzenli olarak devlet hastanelerinde sağlık muayenesinden geçirilmektedir.

Bu kurallara riayet ederek siz de unutulmaz bir eğlence deneyimi yaşayacaksınız. Ercan Havaalanından bu eğlence mekanı arası sadece 35 km uzaklıkta bulunuyor. Ayrıca kulübün özel vip servisiyle de ulaşabilirsiniz.

Open chat