WeCreativez WhatsApp Support
Elit Geceler İçin Whatsapp ile Ulaşın
Merhaba, Size nasıl yardımcı olabilirim
Kıbrıs Elit Geceler

Kıbrıs Elit Gecelere Hoşgeldiniz. Burada Açıklama Alanı bulunacak

Lipstick Gece Kulübü.

/Lipstick Gece Kulübü

Kıbrıs’ın renkli dünyasında bir durak olarak kapılarını 2004 yılında misafirlerine açan Lefkoşa Yolu üzerindeki Güzelyurt’ta konumlanan Lipstick Gece Kulübü, popüler bir eğlence merkezi. İş yaşamının stresi ve günlük hayatın sıkıcılığını üzerinden atmak için gelen onlarca insanla sosyalleşip kafanızı dağıtabileceğiniz harika bir alan. Zaman geçtikçe ritmine kapılacağınız müzikleriyle dansın ve eğlencenin dibine vurabileceksiniz.

Dünyanın çeşitli yerlerinden insanları ağırlayan bu gece kulübü, akşam saatlerinden sonra eğlencenin dozunu artırarak misafirlerine unutulmaz bir deneyim yaşatıyor. Yerli ve yabancı pek çok dansçının mekânı canlandırdığı bu yerde dünyadan bir süre de olsa kopacaksınız. Çünkü bu özel gösterilerle ortamın renklendiği bu mekân, zaman mefhumunu unutturuyor. Benzersiz bir sosyalleşme imkânı sunan bu alanda endişelerinizi bir kenara bırakıp hayatın tadını çıkarmamak elde değil.

Dans şovlarıyla maksimum eğlence sunmayı hedefleyen ve misafirlerinin memnun ayrılmasını sağlayan bir mekân olarak Lipstick, dans şovları için kapılarını 20.00 itibariyle açıyor. Daha önce benzeri görülmemiş renkli gösterilere şahit olabileceğiniz bu yeri, yoğun hayatınızda bir mola alanı olarak düşünebilirsiniz.

Farklı ilgi ve beğenileri hesaba katarak hazırlanmış, birbirinden değişik damak zevklerini tatmin edecek ve daha önce tatma imkânı bulamadığınız çeşitli yerli ve yabancı içki türleriyle misafirlerine hizmet sağlayan Lipstick Gece Kulübü, alkol tercih etmeyenleri de ihmal etmiyor. Alkolsüz içecek seçenekleri de sunan mekâna hemen ısınacaksınız. Özel ışıklandırmaları ve büyülü tasarımıyla sizi tamamen içine çekecek.

Hafta içi ve hafta sonu için programlarını özenle planlayan Lipstick, giriş ücreti konusunda gün ayrımı yapmıyor. Misafirlerinin benzersiz dakikalar geçirmesini hedefleyerek haftanın hangi günü gelirse gelsin aynı tadı alması için hizmet vermeye çabalıyor. Güleryüzlü hizmet anlayışıyla misafirlerinin ihtiyaçlarına kısa sürede cevap veren bu gece kulübü, gece gündüz çalışıyor. Tatil planınızı hangi mevsim için yapmış olursanız olun Lipstick, sizin için hazır olacak.

Sitesi üzerinden de misafirlerine mekâna ulaşmadan önce rezervasyon yaptırmak için fırsat da tanıyor. Dilerseniz siteye bırakılan formu doldurarak talebinizi iletebilir ve size dönüş yapmaları için bekleyebilirsiniz. Gitmeden önce Lipstick Gece Kulübü’nden bilgi almak veya rezervasyon yaptırmak için ulaşabileceğiniz irtibat numaraları da bulunuyor.

Open chat