WeCreativez WhatsApp Support
Elit Geceler İçin Whatsapp ile Ulaşın
Merhaba, Size nasıl yardımcı olabilirim
Kıbrıs Elit Geceler

Kıbrıs Elit Gecelere Hoşgeldiniz. Burada Açıklama Alanı bulunacak

Lefkoşa Gece Hayatı.

/Lefkoşa Gece Hayatı

Lefkoşa Kıbrıs’ ın tam da ortasında yer almaktadır. Lefkoşa özelinde Kıbrıs yazları çok sıcak güneşe doyabileceğiniz bir yer iken kışları ise gayet serin bir şekilde geçer. Başkent Lefkoşa biraz daha eski bir yapıya sahiptir. Diğer bölgelerine göre biraz da hem en eski yerleşim yerlerinin burada olması ve aynı zamanda başkent olması, ve adanın tam ortasında nispeten denize olan uzaklığı gibi sebeplerden diğer bölgeler göre bir nebze daha sakin bir yerdir. Ancak Kıbrıs’ın genel gece yaşamına uyum sağlamaktanda geri durmamakta olan Lefkoşa’da gönlünüzce eğlenebileceğiniz mekanlar mevcuttur. Bunlardan bir kaçı şu şekildedir.

Rose Afrodit Night Club – Lefkoşa

Kıbrıs başkenti Lekoşa da yer alan Rose Afrodit Night Club burada bulunan en köklü gece kluplerinin başında gelmekte. Lefkoşa’da bir çok farklı alternatifler bulabileceğiniz gece klupleri bulunmakta. Ancak Rose Afrodit Night Club u diğerlerinde ayıran çok özel bir özelliği var. Bu özellik şu şekilde mekan hemen hemen her akşam başka şekilde dizeyn edilerek her geldiğiniz de sanki başka bir yere gelmişsiniz hissi veriyor. Bu özeliği ile tanınan mekanın geceleri misafirlerine sunduğu bir çok farklı dans şovları ve müzik çeşitliliği ile çok iyi bir alternatif clup olarak yerini alıyor. Yine aynı şekilde hizmet anlayışıda üst seviyede olan bir mekan.

Malişka Gece Kulübü – Lefkoşa

Saat 22.00 da hizmet vermeye başlayan Malişka Gece Kulübü Lefkoşa’da gidebileceğiniz lüks bir eğlence klubu olarak karşımıza çıkmakta. Eğlenceli şovları 22.00-00.00 arasında gerçekleştiriliyor. Devamında başlayan gece programı ise günün ilk ışıklarına kadar devam ederek misafirlerine muhteşem geceler yaşatıyor. Malişka Gece Kulübü yalnızca gece değil isterseniz sabah saatlerinde de eğlenmenize olanak sağlamakta. 11.00-18.00 saatleri arasında da eğlenebilmeniz için kapılarını açan clup ta eğlence sınır tanımıyor. Eğlenmek için ister gece ister gün içinde mekana gelerek eğlenebilir. Arkadaşlarınızla hoş vakitler geçirebilir ve gönlünüzce eğlenebilrisiniz.

Hanedan Night Club – Lefkoşa

Burasının en önemli özelliği hizmetteki ileri uygulamaları. Her müşterisi için ayrı bir çalışanın eşlik ettiği mekanda müşteri memnuniyeti herşeyin üzerinde tutuluyor. Ayrıca mekan müşterilerine 24 saat hizmet sunuyor.

Lefkoşa’da gidebileceğiniz diğer gece kulüpleri arasında ise Biyax Night Club, Freedom Gece Kulübü, Faraon Gece Kulübü, White Horse Gece Kulübü, İmparator Gece Kulübü ve Mexico Gece Kulübü bulunuyor.

Open chat