WeCreativez WhatsApp Support
Elit Geceler İçin Whatsapp ile Ulaşın
Merhaba, Size nasıl yardımcı olabilirim
Kıbrıs Elit Geceler

Kıbrıs Elit Gecelere Hoşgeldiniz. Burada Açıklama Alanı bulunacak

Rio Gece Kulübü.

/Rio Gece Kulübü

Kıbrıs, Girne’de yer alan Güzelyalı plajı yakınlarında dört dörtlük bir eğlence mekanı olan rio gece kulübü nefes kesen dansçı kızların gösterisiyle ve tam da aradığınız gibi gecenin ritmine kendinizi bırakacağınız hareketli canlı müziğiyle eğlenceyi zirveye çıkarıyor. Sabaha kadar eğlenmek ve bir yandan da sizi dünyanın gamından, kederinden alıkoyacak içkinizi yudumlarken birbirinden güzel dansçı kızları izleme şansı bulacaksınız. Gece kulübü Güzelyalı plajına yakın olup ayrıca Kıbrıs Ercan Havalimanı 59 kilometre uzaklığıyla da Türkiye’den rahatlıkla ulaşım imkanı sağlamaktadır.

Dansçı Kızlardan Özel Show

Kıbrıs gece hayatının en hareketli night club mekanları arasında yer almaya devam eden rio gece kulübü önceden rezervasyon yaptırılmak şartıyla misafir kabul ediyor. Gece kulübünün elbette kendine has raconu bulunuyor. Bu konsepte siz de saygı gösterirseniz hiçbir sorun yaşamadan eğlenebilirsiniz.

Gece kulübü içerisinde kesinlikle ateşli silah bulundurmak yasaktır. Ayrıca aşırı alkolün etkisiyle naralar atmak ve etraftaki konukları rahatsız edecek hareketlerde bulunarak küfür, tehdit dolu cümleler sarf etmek de hoş karşılanmıyor. Bunun yanı sıra müşteri memnuniyeti ve özel hayatın gizliliği açısından mekan içerisinde fotoğraf ya da videolu kayıt yapmanız da kesinlikle yasaklanmış durumda. Bunları dikkate alırsanız dansçı kızlardan size özel show yapmasını isteyebilir hatta onlarla özel görüşme dahi ayarlayabilirsiniz.

Kıbrıs Rio Gece Kulübü Çalışma Saatleri

Kıbrıs’ın en aktif rio gece kulübü çalışma saatleri akşam 21.00 ile sabah 06.00 arasında oluyor. Yaz mevsiminde bu saatlerde değişkenlik gösteriyor. Mekan müşterilerine her zaman daha iyi hizmet sunabilmek amacıyla sürekli yeni dekorasyon stilleri denemekte ve gelen misafirlerini en iyi şekilde ağırlamak adına elinden gelenin fazlasını yapmaktadır.

Gece kulübü içerisinde dilediğiniz meze çeşitleri ve alkol çeşitlerini rahatlıkla bulabileceksiniz. 7/24 güvenlik personelleriyle denetlenen mekanda siz de sevdiklerinizle birlikte sabaha dek eğlenebilir ya da tek başınıza dansçı kızların hünerlerini yakından görebilirsiniz. Hatta onlardan size özel striptiz gösterisi yapmasını da isteyebilirsiniz.

Gece kulübü rezervasyon işlemini Whatsapp hattından gerçekleştirerek hemen yerinizi ayırtabilir ya da yine eğlence mekanının irtibat numarasını arayarak da detaylı bilgi alabilme imkanı bulabilirsiniz.

Open chat