WeCreativez WhatsApp Support
Elit Geceler İçin Whatsapp ile Ulaşın
Merhaba, Size nasıl yardımcı olabilirim
Kıbrıs Elit Geceler

Kıbrıs Elit Gecelere Hoşgeldiniz. Burada Açıklama Alanı bulunacak

Kıbrıs Eğlenilecek Yerler.

/Kıbrıs Eğlenilecek Yerler

Venüs Night Club – Gazimağusa

Gazimağusa eğlenebileceğiniz önemli destinasyonlardan biri olarak karşımıza çıkmakta. Gazimağusa eğlenebileceğiniz mekanların başında Venüs night clup gelmekte. Güzel bir hizmetide beraberinde bulabileceğiniz Venüs night clup eğlenmek için iyi bir tercih olarak karşınıza çıkmakta. Venüs night clup akşam saatlerinde 21.00 da kapılarını ziyaretçilerine açmakta. sabahın ilk ışıklarına kadar eğlencenin devam ettiğini söyleyebiliriz. Venüs night clup ta gönlünüzce eğlenebileceğiniz bir mekan. İyi müzik ve farklı eğlence seçenekleriyle sizlere unutulmaz bir gece yaşatacağı konusunda emin olabilirsiniz. Özellikle Kıbrıs ı bilenler için çok bilinen tanınan ve sevilen bir mekan olarak bilinmekte. Bu namının sebebi ise profesyonel bir ekiple misafirlerine vermiş olduğu kaliteli hizmet. Daha ilk girişten anlayabileceğiniz üstün hizmet anlayışını gittiğinizde sizde hissedecek ve mutlu bir şiekilde buradan ayrılacağınıı sizde göreceksiniz.

White House Night Club – Gazimağusa

Gazimağusa’da bulunan ve hizmet kalitesi açısından yine sizi memnun edecek bir diğer alternatif te White House Night Club olarak karşımıza çıkmakta. White House Night Club yine aynı şekilde Venüs Night Club ın olduğu gibi Gazimağusa’da bulunmakta ve buradaki Mutlukaya bölgesinde yer almakta. White House Gece Kulübü’nün eğlenceli gece hayatının zirve yaptığı ve eğlenceli gece şovlarının gerçekleştiği satt 21.00-01.00 arasında gerçekleşmekte. Ancak bu saatten sonra da eğlence hız kesmeden devam ediyor ve sabah 09.00 a kadar hız kesmeden devam ediyor.

Rose Afrodit Night Club – Lefkoşa

Kıbrıs başkenti Lekoşa da yer alan Rose Afrodit Night Club burada bulunan en köklü gece kluplerinin başında gelmekte. Lefkoşa’da bir çok farklı alternatifler bulabileceğiniz gece klupleri bulunmakta. Ancak Rose Afrodit Night Club u diğerlerinde ayıran çok özel bir özelliği var. Bu özellik şu şekilde mekan hemen hemen her akşam başka şekilde dizeyn edilerek her geldiğiniz de sanki başka bir yere gelmişsiniz hissi veriyor. Bu özeliği ile tanınan mekanın geceleri misafirlerine sunduğu bir çok farklı dans şovları ve müzik çeşitliliği ile çok iyi bir alternatif clup olarak yerini alıyor. Yine aynı şekilde hizmet anlayışıda üst seviyede olan bir mekan.

Open chat